SliderMania Women

2.6

Puzzleları çözün ve kadın resmini tamamlayın

rate
0

2k

Rate this App

SliderMania Women puzzle severler için muhteşem bir oyundur. Bu uygulama, güzel bir kadın resmini bir araya getirmek için parçaları kaydırarak puzzle çözmeniz için size meydan okur.

SliderMania Women dünyanın çeşitli bölgelerinden güzel kadın resimlerini puzzle oluşturmak için kullanır ve her seferinde parçaları rastgele yerleştirir; bu yüzden her seferinde tümüyle eşsiz bir oyun oynarsınız. Resmi tamamlamanız ne kadar sürecek?
SliderMania Women tarafından teklif edilen herhangi bir görüntüyü seçin ve mücadeleye başlayın. Ayrıca puzzle oyununun parçalarını numaralandırabilir ya da mücadeleyi daha da zorlaştırmak için kör olarak oynayabilirsiniz.İlk puzzle parçasını oynattığınız an zaman ölçer başlar ve size ne kadar sürede puzzle oyununu çözdüğünüzü gösterir. Ayrıca, resmin kaç kare parça sayısına ayrılmasını istiyorsanız bunu da seçebilirsiniz.

Güzel resimlere bakarken puzzle çözme becerilerinize meydan okuyun. Parçaları numaralandırmadan puzzle çözmede kendinizle yarışın ve SliderMania Women oyununda gerçek bir uzman olun.
Uptodown X